• Главная
  • Прем’єр-міністр закликав місцеві влади не лякати людей опалювальним сезоном
12:39, 12 сентября 2018 г.

Прем’єр-міністр закликав місцеві влади не лякати людей опалювальним сезоном

Прем’єр-міністр закликав місцеві влади не лякати людей опалювальним сезоном

Володимир Гройсман в «Годині запитань до Уряду» закликав усі місцеві адміністрації раціонально розпорядитися десятками мільярдів гривень, які їм дала децентралізація і не лякати людей опалювальним сезоном.

Про це повідомив Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

Прем’єр-міністр також наголосив, що відповідальність за опалення, світло, гарячу воду для населення лежить безпосередньо на місцевій владі і закликав «дружити з розумом» і не сіяти паніку: енергоносіїв в країні достатньо.

Володимир Гройсман запевнив, що опалювальний сезон почнеться вчасно, всі енергосистеми працюють у штатному режимі, а виникаючі у деяких регіонах проблеми – це локальні складнощі, вирішення яких є прямою відповідальністю місцевої влади та депутатів.

Нагадаємо: начальник Управління житлово-комунального господарства Новомосковська Станіслав Сігіда заявив, що для отримання ліміту газу, мешканцям міста необхідно погасити борги за опалення, загальна сума яких становить майже 16 мільйонів гривень.

Також керівник додав, що котельні міста готові до опалювального сезону майже стовідсотково. Питання тільки по опаленню на вулиці Космічній, що на мікрорайоні Кулебівка.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...