• Главная
  • Стало відомо, хто стане новими директорами двох павлоградських шкіл
10:13, 12 сентября 2018 г.

Стало відомо, хто стане новими директорами двох павлоградських шкіл

Стало відомо, хто стане новими директорами двох павлоградських шкіл

Напередодні Дня знань, відбувся розгляд освітньою комісією поданих заявок претендентів на посади директорів шкіл №№ 3, 8 та Павлоградського міського ліцею (школа № 10). До наступного етапу конкурсу пройшли по кілька кандидатур у кожну школу. І вчора стали відомі переможці конкурсу.

Всі п'ять кандидатів, за словами начальника відділу освіти Павлограда Ірини Дем’яненко, 3 вересня вже познайомились та поспілкувались із колективами шкіл, батьківським комітетом, розповіли про свої цілі та плани на майбутній посаді, обґрунтували причину подання своєї кандидатури та відповіли на питання.

Вже 10 вересня була проведена перевірка професійної компетентності майбутніх директорів - кандидати пройшли письмове тестування. В цей же день результати перевірки обробили. А сьогодні, 11 вересня, кандидати провели державною мовою презентацію себе, як фахівця, і перспективного плану розвитку установи, члени комісії змогли поставити їм питання по професії, зокрема, на знання закону про освіту.

Із власних джерел кореспондентові стали відомі результати конкурсу. Що стосується ЗОШ #3, то тут конкурс не відбувся, бо кандидат на посаду директора не показав гідних результатів та якостей керівника. Конкурс для цієї школи оголосять знову.

В конкурсі на посаду директора ПМЛ перемогла 47-річна Юлія Григорівна Котенко (спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, стаж – 25 років). Вона показала на конкурсі та під час презентації плану розвитку ліцею досить високі результати та гарні професійні якості. А майбутнім директором ЗОШ № 8 стане 49-річний Євгеній Васильйович Климов (спеціаліст вищої категорії, вчитель методист, трудовий стаж – 26 років).

Остаточні результати (після рекомендації відділом освіти) стверджує міський голова відповідним розпорядженням. Після чого переможці конкурсу укладуть трудовий договір на два роки.

Кріста Офенбах

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...