• Главная
  • Чому в Павлограді затримують виплату аліментів
12:52, 11 сентября 2018 г.

Чому в Павлограді затримують виплату аліментів

Чому в Павлограді затримують виплату аліментів

Вже кілька днів павлоградським жінкам, зокрема колишнім дружинам шахтарів та мамам їхніх дітей, затримують виплату аліментів. Наприклад, з 5-ого по 7-ме число кожного місяця шахтарі отримують зарплату, у цей же день шахти перераховували і аліменти на карткові рахунки жінок. На сьогодні, 11 вересня, жінки та їхні діти цих аліментів ще не отримали. Це стало відомо кореспондентові із власних джерел.

Як пояснили в Павлоградському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги при Міністерстві юстиції, це пов’язано із новими змінами в законодавстві, які були прийняті наприкінці серпня поточного року. Зокрема в Законі «Про виконавче провадження» в статті 69 зазначається, що підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи-підприємці здійснюють відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника і перераховують кошти (аліменти) стягувачам у строк, встановлений для здійснення зазначених виплат боржнику, а в разі якщо такий строк не встановлено, — до десятого числа місяця, наступного за місяцем, за який здійснюється стягнення.

Якщо раніше, наприклад, шахти перераховували кошти безпосередньо стягувачам (жінкам та дітям шахтарів) на банківські картки, то тепер вони перераховують гроші (аліменти) Державній виконавчій службі при Мінюсті, а вже вони перераховують їх до кінцевого адресата. Саме тому наразі і виникла затримка із виплатами.

«Наразі у виконавчої служби є проблеми із реєстрами та базою з повними даними стягувачів (номерами їхніх карткових рахунків). Це питання, я думаю, незабаром вирішать – чи то на рівні Мінюсту, чи то на місцевому. Стягувачам доведеться почекати ще пару днів до того, як їм зарахують гроші. Зараз цим питанням займаються бухгалтери підприємств, де працюють боржники, разом із виконавчою службою. Чи будуть надалі (в наступних місяцях) затримки із виплатами – поки що сказати важко. Така ситуація наразі склалася не лише в Павлограді та області, а й по всій Україні», - коментує ситуацію начальниця Павлоградського МЦБВПД Оксана Косоног.

Кріста Офенбах

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...