• Главная
  • У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки
14:28, 4 сентября 2018 г.

У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки

У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки

Спроектувати робота, зібрати його, «дати завдання» – у новій школі робототехніки можна втілити будь-який політ інженерної фантазії. Саме такий осередок дитячої технічної творчості облаштувала Дніпропетровська облдержадміністрація у Першотравенську. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Школу робототехніки Дніпропетровська облдержадміністрація облаштувала на першому поверсі Першотравенського центру дитячої творчості. Там – навчальний клас і лабораторія. Осучаснили приміщення й закупили необхідне обладнання.

У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки , фото-1

У класі – ноутбуки, на яких діти створюватимуть нові програми. Біля кожного – бокси з окремими деталями для збирання роботів. Сучасні зручні меблі. Облаштували і місце, за яким буде комфортно особливій дитині.

«Програміст – професія майбутнього, яка швидко розвивається. Створюючи нові програми, можна навіть увійти в історію. Мені це дуже цікаво. Особливо – робити на комп’ютері3D-малюнки, які потім можна роздрукувати», – поділилася учениця Софія Івачова.

Будь-який механізм можна вигадати і самому. Спланувати на комп’ютері, а потім – вирізати за допомогою лазерного станка у лабораторії. Достатньо його запрограмувати – і ось вже готові деталі корпуса з фанери чи із пластика.

У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки , фото-2

Поряд зі станком у лабораторії облаштували чотири столи для інженерів-початківців. На кожному – паяльні станції, молотки, ножівки, електролобзики, термоклейові пістолети. А ще – зручні силіконові килимки для паяння та збирання деталей.

У Першотравенську відкрили сучасну школу робототехніки , фото-3

«Вже за кілька місяців плануємо влаштувати перші змагання – битву роботів. Хлопці та дівчата збиратимуть і машинки, які потім запрограмують. А ще – переносні метеостанції для спостереження за погодою», – розповів керівник гуртка робототехніки Олексій Фролов.

У школі буде вісім груп – загалом близько 100 учнів. Туди можуть записатися усі бажаючі – віком від 7 до 15 років. Адреса школи робототехніки – м. Першотравенськ, вул. Кобзаря, 18.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...