• Главная
  • Павлоградська прокуратура повернула громаді земельну ділянку вартістю понад 300 тис. грн
16:17, 3 сентября 2018 г.

Павлоградська прокуратура повернула громаді земельну ділянку вартістю понад 300 тис. грн

Господарський суд області задовольнив позов Павлоградської місцевої прокуратури до Петропавлівської райдержадміністрації та приватного підприємства про визнання незаконним та скасування розпорядження райдержадміністрації, визнання недійсним додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки та повернення її територіальній громаді.

Так, у 2006 році між Петропавлівською районною державною адміністрацією та приватним підприємством укладено договір оренди земельної ділянки площею понад 0,2 га для здійснення комерційної діяльності строком на 10 років. У 2018 році було укладено додаткову угоду щодо подовження строку дії вказаного договору до 2026 з порушенням норм матеріального права.

Прокуратурою встановлено, що Петропавлівська райдержадміністрація діяла за межами власної компетенції та перевищила надані їй повноваження, порушивши тим самим права держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, як власника землі, що є підставою для визнання недійсним акту органу виконавчої влади.

Крім того, орендну плату за користування земельною ділянкою визначено без проведення її нормативної грошової оцінки, що суперечить вимогам чинного законодавства.

Наразі за втручання прокуратури вказану земельну ділянку орієнтовною вартістю понад 300 тис грн зобов’язано повернути у користування територіальній громаді.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...