
14:03, 3 вересня 2018 р.
Працівники лісгоспу Павлограда погасили дві пожежі в урочищі

Два дні підряд працівники лісового господарства Павлограда виїжджали на гасіння пожежі в районі урочища «Павлоградські Піски».
Про це повідомляють в Павлоградському міськрайонному управлінні ДСНС.
Перший раз хвойна підстилка горіла 31 серпня о 06:10, другий – позавчора о 9:09.
В обох випадках пожежу було ліквідовано. Загиблих, травмованих немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
15:19, 22 червня
15:19, 22 червня