• Главная
  • У Павлограді нагородили найкращих підприємців
18:23, 1 сентября 2018 г.

У Павлограді нагородили найкращих підприємців

У Павлограді нагородили найкращих підприємців

В першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України від 05.10.1998 року, відзначається професійне свято — День підприємця. Напередодні зазначеної дати павлоградські підприємці також відзначили свято в неформальній обстановці в одному з ресторанів міста, повідомляють в Павлоградській міськраді.

На свято були запрошені ініціативні та небайдужі підприємці й керівники підприємств нашого міста, які протягом 2017-2018 років були партнерами міської влади, приймали активну участь в заходах щодо розвитку підприємництва та суспільному житті нашого міста.

На святковому заході міський голова Анатолій Вершина привітав підприємців з наступаючим святом та побажав всім невичерпної енергії, натхнення, стабільності, здійснення задумів та мудрості в справах.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок в розвиток підприємництва в місті Павлоград та з нагоди святкування професійного свята — Дня підприємця отримали подяки міського голови: Жорник Ігор Вадимович (фізична особа-підприємець), Новік Ніна Федорівна (директор ПП «Продмаркет»), Лях Олена Анатоліївна (фізична особа-підприємець), Комар Олег Валерійович (фізична особа-підприємець), Присюк Іван Васильович (фізична особа-підприємець), Коновалов Володимир Васильович (фізична особа-підприємець), Цимбалов Олександр Володимирович (фізична особа-підприємець), Олійник Людмила Григорівна (керуюча магазином «Варус»), Ковпак Олена Василівна (фізична особа-підприємець) та головний спеціаліст відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва Павлоградської міськради Гудожник Алл а Олександрівн а за вагомий внесок в налагодження дієвої співпраці міської влади й бізнесу, а також створення сприятливого бізнес-клімату в місті.

Також були вручені подяки від Дніпропетровької обласної державної адміністрації — Шаповал Тетяні Григорівні директору готельного комплексу «Резон» та Олійнику Олександру Яковичу керівнику кафе «Парадиз».

З метою реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності в цьому році було вперше організовано міський конкурс «Кращий підприємець м. Павлоград 2018 року» переможці якого були нагороджені на вищезазначеному святковому заході.

Так, «Кращий підприємець у сфері виробництва» стала Тихонова Світлана Юріївна (швейне виробництво дитячого одягу), «Кращий підприємець у сфері торгівлі» — Хорош Ігор Вікторович (керівник магазинів «Фараон», «Мілана», «Стефані. Карло Потті»), «Кращий підприємець у сфері обслуговування» — Макарова Аліна Миколаївна (керівник швейних ательє «Ангеліна Рік»), «Краще мале підприємство» — Приватне підприємство «Арт Синтез-Т» (керівник Бондарчук Оксана Олексіївна), «Кращий заклад ресторанного господарства» — Родинна ресторація «Скриня» (керівник Матійчук Сергій Іванович), «Кращий ресторатор міста» — Олійник Олександр Якович кафе «Парадіз» та Жорник Олена Юріївна кафе «Норма», «Краща підприємницька династія» — родина Епових та Жигадло (діяльність салонів краси «Агапе» та «Філіо»).

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...