• Головна
  • Чи проводитимуть у Павлограді хлорування води
13:27, 31 серпня 2018 р.

Чи проводитимуть у Павлограді хлорування води

Чи проводитимуть у Павлограді хлорування води

Як стало відомо керівництву КП "Павлоградводоканал" 30 серпня 2018 року мешканцям міста стали надходити повідомлення про те, що в Павлограді протягом трьох днів з 31 серпня 2018 року буде проводитися хлорування води тройною дозою хлору.

У зв'язку з цим, керівництво КП "Павлоградводоканал" повідомляє,що дана інформація є безпідставною та не достовірною. Питна вода у Павлоград в цілому відповідає нормативним показникам по якості, встановленим ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Протягом останніх днів керівництвом підприємства на окремі звернення населення міста до диспетчерської служби КП "Павлоградводоканал" 29 та 30 серпня 2018 року проведено низку технічних заходів, що надасть змогу поліпшити якість питної води в окремих будинках найближчим часом. Таким чином, підстав для проведення заходів з хлорування питної води у водопровідних мережах Павлограда немає. Атестованою хіміко-бактеріологічною лабораторією підприємства щоденно проводиться контроль якості питної води, яка подається населенню міста: відбір проб питної води з водопровідної мережі міста та їх дослідження в лабораторії.. За результатами дослідження встановлено, що відібрані проби води з розподільної мережі м. Павлограда не перевищують встановлених санітарно-хімічних показників безпечності та якості питної води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...