• Главная
  • У Першотравенську оберуть "маленького мера"
11:49, 31 августа 2018 г.

У Першотравенську оберуть "маленького мера"

У Першотравенську оберуть "маленького мера"

У Першотравенську з 1 вересня до 31 жовтня 2018 року триватиме конкурс «Я - маленький мер».

До участі в конкурсі допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів міста І-ІІІ ступенів у двох вікових групах:

- від 8 до 12 років

- від 13 до 16 років.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі до 10 жовтня 2018 року подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі довільної форми із зазначенням прізвища (за зразком), ім’я та по-батькові, назви навчального закладу, адреси проживання та контактного номера телефону. Заява має бути підписана кандидатом та одним із батьків, що засвідчує їх згоду на участь дитини в конкурсі;

- візуалізований проект, створений за допомогою будь-якої комп’ютерної програми.

Вимоги до візуалізованого проекту: до конкурсної комісії подається на електронних носіях (CD дисках), має стосуватись суспільного життя територіальної громади міста; має містити доводи необхідності впровадження пропонованої ідеї покращення життя в місті, приблизний розрахунок суми грошових коштів для його реалізації (для вікової групи від 13 до 16 років); має містити вказівку про очікувані результати його впровадження.

Документи для участі у конкурсі подаються до 10 жовтня 2018 року особисто або шляхом надіслання рекомендованого листа з повідомленням на адресу відділу з питань внутрішньої політики та інформації виконавчого комітету Першотравенської міської ради (вул. Шкільна, буд. 20, м. Першотравенськ, Дніпропетровська область).

Про день та час презентації проектів конкурсанту та/або одному з батьків буде повідомлено в телефонному режимі не пізніше ніж за 2 дні. Час презентації не повинен перевищувати 7 хвилин.

Переможцем конкурсу у кожній віковій групі визначається кандидат, який набрав не менше 3/4 кількості голосів членів конкурсної комісії, присутніх на засіданні.

Кожному учаснику конкурсу міським головою в урочистій обстановці буде вручено сертифікат учасника конкурсу відповідного року.

Переможець конкурсу отримає посвідчення «Я - маленький мер» відповідного року та надалі іменується «Маленький мер».

Маленький мер матиме право на проведення одного робочого дня спільно з міським головою, а саме: брати участь у запланованих заходах; знайомитись з роботою виконавчих органів ради; висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо роботи; брати участь у проведенні прийому громадян.

Маленький мер матиме право на затвердження своїм розпорядженням ідеї свого проекту. Це розпорядження не має юридичної сили; однак ідея проекту має бути розглянута міським головою та за умови обгрунтованості і реальності, впроваджено в суспільне життя територіальної громади міста.

Довідкову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за телефонами: 5-11-38, 5-19-43.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...