
12:18, 30 серпня 2018 р.
Павлоградці вшанували пам’ять загиблих в АТО

29 серпня з нагоди дня пам’яті загиблих учасників АТО на Алеї Слави відбулася церемонія покладання квітів до памятної дошки бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.
Про це повідомляють в Павлоградській міськраді.

У заході взяли участь міський голова, депутати міської ради, члени родин загиблих, волонетри та військовослужбовці. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
10:57, 17 червня
19:32, 16 червня
246
15:19, 22 червня