• Главная
  • Переселенців та АТОвців запрошують позмагатися за гроші на розвиток власної справим
17:40, 29 августа 2018 г.

Переселенців та АТОвців запрошують позмагатися за гроші на розвиток власної справим

Як розвинути бізнес-навички та отримати гроші на реалізацію власної справи? Для АТОвців, переселенців та їхніх близьких стартує спеціальний тренінговий курс. Випускники можуть позмагатися за міні-гранти – до 38 тис грн. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

Курс розрахований на півтора місяця. Це 10 повних днів навчання. Орієнтовний початок – третя декада вересня. Про остаточний старт та місце проведення учасників повідомлять заздалегідь. Усе, що потрібно, заповнити онлайн заявку.

Учасників познайомлять з напрямками бізнесу, з яких легко «стартувати», розкажуть, як залучити клієнтів, вдало просувати товари чи послуги через Інтернет, вести фінанси та звітність, планувати, готувати бізнес-план.

Випускники зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів. На розвиток бізнесу – до 38 тис грн. Бонус – безкоштовні юридичні консультації та методична підтримка протягом 3-х місяців.

Такий тренінговий курс – частина проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...