
15:31, 29 серпня 2018 р.
Павлоградці взяли участь в Міжрегіональному баскетбольному турнірі у Генічеському районі
В Генічеському районі на базі відпочинку "Сокіл" в селі Стрілкове завершився XV Міжрегіональний баскетбольний турнір "Арабатська стрілка-2018". Про це повідомляє радіо "Самара".
Участь у ньому брали команди з міст Павлоград, Дніпро, Херсон та Генічеськ. Переможцем конкурсу стала баскетбольна команда "Незалежні" (Дніпро).
Призерами стали: II місце - "Спарта" (Дніпро), III місце - "Автоплаза" (м. Херсон), IV місце "Генічеськ", V місце у Павлограда.
Команди призери нагороджені медалями та кубками від організаторів турніру, а також грошовими призами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
10:57, 17 червня
19:32, 16 червня
246
15:19, 22 червня