![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
У Павлограді сучасний дитячий садочок розпочинає свою роботу
![У Павлограді сучасний дитячий садочок розпочинає свою роботу У Павлограді сучасний дитячий садочок розпочинає свою роботу](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Павлограді реконструювалаизанедбаний корпус школи №2. Тепер там – дитячий садочок та навчальні кабінети для учнів перших та других класів.
Як повідомляють в міськраді, роботи з реконструкції будівлі виконувались з 2015 року за рахунок коштів обласного бюджету, а загальна вартість цього проекту складає 14,0 млн грн.
Для облаштування груп та класів з міського бюджету було виділено 614,0 тисяч гривень, за які придбали ліжка, меблі, ковдри, постільну білизну, посуд та кухонне обладнання. Також завдяки співпраці соціального партнерства міста з ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» в 2014 році виділено кошти у сумі 228,0 тис. грн на придбання предметів та обладнання.
Зазначимо, що функціонування трьох різновікових груп навчально-виховного комплексу №2 для дітей дошкільного віку та двох перших класів розпочнеться вже 3 вересня.
Влаштування 80 дітей допоможе розвантажити електронну чергу до закладів дошкільної освіти місти майже на 20%.