![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дніпропетровщина відзначає День незалежності України масштабним фестивалем «Вільне небо». Подивитися на карколомні кульбіти літаків, трюки парашутистів, шоу повітряних зміїв та прапор-рекордсмен приїхали майже 45 тис людей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-1 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Вже склалася гарна традиція – відзначати День незалежності України великим фестом із символічною назвою – «Вільне небо». Його проводимо третій рік поспіль на летовищі у Майському, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Святкуємо день свободи, патріотизму та єдності цікаво та весело. У 2018-му підготували ще більше розваг. Для гостей – фігури вищого пілотажу, трюки від парашутистів, фудкорти, дитячі зони, виступи українських гуртів».
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-2 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Розпочалося свято із фестивалю повітряних зміїв. У небо здійнялося майже 30 літаючих фігур різних форм та розмірів.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-3 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Далі гостей свята вражали парашутисти. Взявшись у польоті за руки, вони виклали «живий» тризуб. А Олександр Кутя розгорнув у небі величезний Прапор України – 9 на 12 метрів. На рахунку хлопця вже понад 2 тисячі стрибків, але сьогоднішній – особливий.
«Ви не уявляєте, як це страшно. Прапор важкий, до того ж він має велику парусність. Готувався до цього стрибка все життя», - посміхається Олександр Кутя.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-4 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нарешті у небо піднялися літаки. Крилаті під керівництвом віртуозних пілотів виписували неймовірні кульбіти.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-5 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Аби не було промашок, шоу готували цілий рік. Для глядачів – багато новенького. До участі у «Вільному небі-2018» залучили вдвічі більше пілотів та нові літаки. Льотчики показали фігури вищого пілотажу – петлю, едельвейс, тюльпан. Родзинка шоу – два серця та прапор України, намальовані у небі синьо-жовтим димом», - розповів пілот-інструктор Юрій Агафонов.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-6 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ще один сюрприз для відвідувачів свята – концерт відомого українського гурту «DZIDZIO».
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-7 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Ніколи не була на авіашоу. Вразили літаки, які робили фігури вищого пілотажу», - поділилася гостя свята Наталя Кривонос, яка приїхала з Краматорська.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-8 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
«У небі – справжні професіонали. Свято супер, дякуємо організаторам», - сказала гостя свята з Новомосковська Тамара Прохорова.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-9 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом усього свята на аеродромі працювали фуд-корти, ярмарки з народними виробами. Дітей розважали аніматори. Вони могли покататися на гірках, пострибати на батутах, спробувати аквагрим.
![Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-10 Авіашоу «Вільне небо» зібрало рекордні 45 тис людей , фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)