• Главная
  • У Дніпропетровській області дешевшають продукти харчування
10:25, 18 августа 2018 г.

У Дніпропетровській області дешевшають продукти харчування

У Дніпропетровській області дешевшають продукти харчування

За даними Головного управління статистики у Дніпропетровській області,споживчі ціни (тарифи) на товари (послуги) у липні п.р. порівняно з попереднім місяцем у цілому знизилися на 0,9%.

Визначальний вплив на формування загального показника мала динаміка цін на продовольчому ринку. Так, продукти харчування подешевшали на 2,3%, що у першу чергу стало наслідком зниження цін на фрукти, овочі та яйця (на 12,0%, 10,2% та 7,8% відповідно).

Крім того, дешевше коштували кисломолочна продукція, сало, олія соняшникова, сири, кондитерські вироби з борошна, молоко, масло (на 2,8–1,0%). Водночас на 1,9–0,5% подорожчали маргарин, продукти переробки зернових, цукор, кондитерські вироби з цукру, рис, макаронні вироби, хліб. Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби підвищилися на 1,9%, при цьому на тютюнові вироби – на 3,0%, алкогольні напої – на 0,4%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,1% відбулося через здешевлення транспортних засобів (на 0,9%). У той же час вартість транспортних послуг збільшилася на 0,6%. У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,6%, у т.ч. на фармацевтичну продукцію – на 0,7%, послуги лікарень – на 0,3%, амбулаторні послуги – на 0,2%.

Внаслідок сезонних розпродажів одяг і взуття подешевшали на 5,8%, зокрема, взуття – на 8,0%, одяг – на 4,5%. Також знизилися ціни на аудіо- техніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації (на 1,6%)

Читайте також: Виконкому пропонується проект рішення приведення тарифів до економічно обґрунтованих

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...