• Главная
  • У Павлограді відбувся міні-ярмарок вакансій для комплектування Національної Гвардії України
17:48, 12 августа 2018 г.

У Павлограді відбувся міні-ярмарок вакансій для комплектування Національної Гвардії України

Днями спеціалісти Павлоградського МРЦЗ разом з представниками Національної Гвардії України провели міні-ярмарок вакансій для безробітних. В заході приймали участь 27 осіб з числа безробітних, зареєстрованих в Павлоградському МРЦЗ.

Перед присутніми виступив заступник начальника відділення комплектування військовослужбовцями за контрактом Іміджево-видавничого центру Національній Гвардії України Олександр Погрєбний, який розповів про вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, наявні вакансії за професіями та спеціальностями, акцентував увагу присутніх на питання забезпечення житлом, термінів контракту, а також щодо умов робочого дня військовослужбовця, можливості отримання вищої освіти у військових вишах під час служби, можливого кар’єрного росту і перспектив проходження контрактної служби.

«Військова служба за контрактом забезпечує соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення»,- додав Олександр Погрєбний.

Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представником військової частини 3024 та отримали вичерпні відповіді на всі задані питання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...