
17:08, 10 серпня 2018 р.
Начальницю Павлоградської ветлікарні викрили на хабарі

Начальницю Павлоградської лікарні ветеринарної медицини викрили на хабарі. Жінка одержала хабар у сумі 6000 грн за видачу ветеринарних документів.
Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.
Зловмисницю затримали, вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
Жінці загожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня