
13:41, 10 серпня 2018 р.
Шість тисяч маленьких павлоградців відпочили в пришкільних таборах
Влітку в Павлограді працювали 18 пришкільних таборів у 2 зміни. В них відпочили 6 тисяч дітей, в тому числі 600 дітей пільгової категорії. Останнім надавали безкоштовні обіди з розрахунку 32 грн на дитину.
Про це повідомила начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко на засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Ще 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відпочили в дитячому таборі Бердянська.
За час відпочинку дітей в таборах не сталось жодного нещасного випадку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня