• Главная
  • В Павлоградському районі зареєстрували 160 безробітних
13:53, 9 августа 2018 г.

В Павлоградському районі зареєстрували 160 безробітних

В Павлоградському районі зареєстрували 160 безробітних

Станом на 1 серпня поточного року на обліку в міськрайонному центрі зайнятості перебувало лише 160 безробітних осіб з числа мешканців Павлоградського району (рівень зареєстрованого безробіття становить 1%). Про це кореспондентові розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Павлоградського МРЦЗ Світлана Ціпура.

Так, за попередній період (за січень-липень) послугами центру зайнятості скористалися 659 осіб, які проживають на території Павлоградського району, з них за направленням центру зайнятості працевлаштовані 274 особи (147 безробітних осіб).

За словами начальника відділу службовців Центр працевлаштовував на такі посади, як юрисконсульт, керівник гуртка, бухгалтер, гірничий майстер, медична сестра, обліковець, адміністратор, інструктор з фізкультури, вихователь ДНЗ, менеджер, технік-механік сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електромеханік дільниці та інші.

У людей робочих професій був більш широкий вибір: кухар, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, прохідник, гірник з ремонту гірничих виробок, гірник очисного забою, гірник підземний, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, електрогазозварник, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрослюсар підземний, вальцювальник стана холодного прокату труб, машиніст електровоза, водій автотранспортних засобів, тракторист, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

«Пропонували ми і робочі місця що не потребують спеціальної підготовки: прибиральник службових приміщень, сторож, робітник з благоустрою, гірник, підсобний робітник, вантажник, вагар. Особам, які проживають на території Павлоградського району пропонується робота як в межах району так і міста з урахуванням транспортної доступності», - каже Світлана Іванівна.

Водночас послугами Центру стали більше користуватися і місцеві підприємці. Так, з початку року роботодавці міста Павлограда, Павлоградського району та підприємства, зареєстровані в інших регіонах заявили центру зайнятості більше 3 тисяч актуальних вакансій.

Зазначимо, з метою виявлення груп безробітних з високим ризиком довготривалого безробіття, в центрі зайнятості застосовується профілювання осіб. Зокрема в Павлоградському МРЦЗ проводяться різноманітні інформаційні семінари. На семінарах слухачів ознайомлюють з переліком професій, за якими організовується професійне навчання в центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, висвітлюються питання щодо видів, форм, умов професійного навчання безробітних, проводиться ознайомлення з дуальною формою навчання, проводиться профдіагностування з метою визначення схильностей до професій.

Так, за січень-липень 2018 року профорієнтаційними послугами було охоплено 416 осіб з числа безробітних. З профвідбору надано 83 послуги.

А завдяки тісній співпраці з роботодавцями, навчальними закладами регіону, центрами профтехосвіти Державної служби зайнятості з початку 2018 року за направленням Павлоградського МРЦЗ в учбових закладах різного типу навчалось 97 безробітних осіб за різноманітними професіями та напрямками.

Окрім того, для надання соціальних послуг зі сприяння працевлаштуванню незайнятому населенню, яке проживає на території Богданівської, Вербківської, Межиріцької, Троїцької об’єднаних територіальних громад Павлоградським МРЦЗ здійснюються виїзні заходи, де надаються послуги сільським мешканцям з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, пропонується використання новітніх он-лайн технологій, електронних сервісів, роз`яснюється механізм віддаленого користування послугами Служби зайнятості. Бажаючі отримують також профорієнтаційні послуги із застосуванням психодіагностичних методик.

Так, завдяки співпраці з громадами за направленням центру зайнятості працевлаштовані 127 незайнятих осіб, які проживають на території вищезгаданих ОТГ.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...