
11:19, 9 серпня 2018 р.
Першотравенці залишилися без води
У зв’язку зі значним зниженням напруги на підстанції «Олексіївка», вчора зупинили дві насосні станції. Першотравенське МЖКП було вимушене обмежити подачу води.
Про це повідомляють в Першотравенській міськраді.
Вчора вода подавалася з 18:00 до 22:00.
Водопостачання з'явиться, коли відновлять роботу насосної станції на майданчику №8 (с. Дмитрівка).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
12:18, 19 червня
1
15:19, 22 червня
15:06, 22 червня
5
15:15, 22 червня