![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Науковці Дніпропетровщини можуть взяти участь у конкурсі спільних українсько-корейських проектів
Стартував прийом заявок на конкурс українсько-корейських науково-дослідних проектів. Взяти участь у ньому можуть і науковці Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Взяти участь у конкурсному відборі можуть науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств.Проектні пропозиції приймаються за такими напрямками: біотехнології, нанотехнології та наноматеріали, інформаційно-комунікаційні технології, фізика, аерокосмічні технології.
Заповнити форму з інформацією про проектну пропозицію необхідноза посиланням.Форму заявки можна завантажититут.
Термін прийому– до 21 вересня 2018 року.Додатково про конкурс –тутабо за тел.:(044) 287-82-50.Ініціатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України та Національний фонд досліджень Республіки Кореї. Науково-дослідні проекти науковці обох країн реалізовуватимуть протягом 2019-2020 років.