
10:51, 6 серпня 2018 р.
На магістральному водоводі Павлограда сталася масштабна аварія
Вчора в Павлограді на магістральному водоводі, через який забезпечується подача води на селища Палмаш, Новий (ПЗТО) та 40 років, сталася аварія.
Про це повідомляють в Павлоградській міській раді.
Ремонтно-відновлювальні роботи, в яких були задіяні всі сили КП «Павлоградводоканал», тривали майже ранку. Десь о 4:00 відновили водопостачання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
15:19, 22 червня
16:58, 25 червня
39
15:06, 22 червня
7