• Главная
  • Нова протипожежна сигналізація в школі № 6 розмовляє трьома мовами
15:49, 3 августа 2018 г.

Нова протипожежна сигналізація в школі № 6 розмовляє трьома мовами

В павлоградській загальноосвітній школі № 6 була встановлена ​​ сучасна система протипожежного захисту, яка відповідає європейським стандартам: пожежна сигналізація, системи оповіщення про пожежу та блискавкозахисту. У Павлограді ця школа стала першою, де встановили подібну систему. Такої немає ще ні в одній школі по всьому Західно-Донбаському регіону.

«Школа № 6 стала однією з перших шкіл, на яку подала в суд Державна служба з надзвичайних ситуацій через невиконання установою протипожежних заходів і відсутності в ньому пожежної сигналізації. Згідно з рішенням суду школу повинні були закрити до моменту проведення робіт з протипожежної безпеки. Тому з міського бюджету були виділені кошти, роботи були проведені в повному обсязі - встановлено пожежну сигналізацію», - розповів мер Павлограда Анатолій Вершина під час прес-туру з журналістами по об'єктах сфери освіти.

В цілому на виконання робіт по установці системи протипожежної безпеки витратили 387 тисяч гривень (закупівлі обладнання та послуг пройшли через систему «Prozorro»), в тому числі на розробку проектної документації, закупівлю і установку сигналізації, системи оповіщення та блискавкозахисту, а також на обробку дерев'яних конструкцій покрівлі спеціальним вогнезахисним розчином. Крім того, по всій школі було встановлено 150 датчиків-сповіщувачів, що реагують на дим.

Як працює система сигналізації та оповіщення журналістам продемонстрували «наживо» працівники фірми, яка проводила роботи.

Як тільки на один з датчиків потрапляє дим, він починає блимати, пищати і подає сигнал на основний пульт управління. Тут же сигналізує звукова система, оповіщає всіх присутніх про виникнення пожежі та про подальші дії і правила евакуації з будівлі. Каже система оповіщення трьома мовами: українською, російською та англійською.

«У разі якщо система сигналізації або оповіщення не спрацює з будь-яких причин, на пульті системи є радіопристрій (мікрофон), за допомогою якого вахтер або охоронець зможе сам оголосити про пожежну небезпеку», - розповідає працівник фірми Володимир.

При цьому система не вимагає постійної присутності поруч з собою людини. Вона працює автоматично 24 години на добу, подаючи сигнал на пульт оператора (який знаходиться на фірмі) і активуючи сигналізацію і систему оповіщення. До речі, після того, як сигнал отриманий, і факт пожежі або задимлення підтверджений, оператор протягом декількох хвилин зв'язується зі службою з надзвичайних ситуацій, яка виїжджає на місце.

Після установки системи, школа укладе договір з незалежною організацією на подальше обслуговування системи. Щомісячне обслуговування буде обходитися школі в 120 грн.

Довідка: Сьогодні в школі № 6 налічується 442 учня.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...