
14:35, 26 липня 2018 р.
У Павлограді поліцейські виявили на городі чоловіка посів конопель
Власник домоволодіння запевняв правоохоронців, що навіть не здогадувався про насадження нарковмісних рослин.
Про це повідомляють в ГУ НП в Дніпропетровській області.

25 липня в рамках розслідування кримінального провадження поліцейські провели санкціонований обшук в будинку 38-річного раніше засудженого чоловіка.
В ході обшуку на присадибній ділянці серед городини виявили та вилучили 170 кущів рослин конопель. Їх направили на експертизу.

За результатами якої буде прийнято рішення про повідомлення чоловіку про підозру у вчиненні злочину передбаченого ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
Наразі тривають слідчі дії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 модних образів із піджаком жіночим, які варто повторити
Новини компаній
17:00
Вчора
Дніпропетровська філія "Газмережі" нагадує про ризики для споживачів за неправомірні втручання у газопровід
Новини компаній
17:00
19 серпня
Оголошення
09:27, 13 серпня
19:32, Вчора