
14:09, 20 липня 2018 р.
«Спілка воїнів-інтернаціоналістів» Павлограда відзначила річницю
20 липня міськрайонна громадська організація «Спілка воїнів-інтернаціоналістів» відзначила 25 річницю.

Урочистості відбулись біля пам’ятника воїнам–інтернаціоналістам, повідомляють в Павлоградській райдержадміністрації. На заході були присутні представники влади, активісти та інші.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-афганців та загиблих на сході України. До меморіалу поклали квіти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня