• Главная
  • Павлоградський суддя поскаржилась на втручання у свою діяльність з боку адвоката
13:55, 11 июля 2018 г.

Павлоградський суддя поскаржилась на втручання у свою діяльність з боку адвоката

Юрист намагався вплинути на суддю, тим самим дискредитуючи останню в очах громадськості та свого клієнта. Про це повідомляється на сторінці Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області у Фейсбук.

В квітні цього року суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Анна Зінченко звернулася до Вищої ради правосуддя з повідомленням про втручання в її діяльність зі сторони адвоката.

«Адвокат намагався маніпулювати діями судді при розгляді справ цивільної юрисдикції, ініціюючи внесення відомостей до ЄРДР відносно судді за ч. 2 ст. 375 КК України.

Мета таких дій – схилити суд прийняти необхідні рішення та дискредитація суду в очах громадськості і клієнта», - йдеться у повідомленні.

26 червня Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області щодо притягнення до встановленої законом відповідальності адвоката за вчинення ним дій, що свідчать про втручання в діяльність судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...