
17:10, 5 липня 2018 р.
У Павлограді зоозахисники активно забирають собак з притулку

Лише протягом одного дня нових господарів знайшли сім тварин.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор КП «Затишне місто» Василь Кориневський.
«Лише за один день співробітники дільниці утримання бездомних тварин "Затишного міста" передали в добрі хазяйські руки відразу 7 тварин, - пише він.
«Всиновили» таку велику кількість собак представники однієї з зоозахисних організацій міста Павлоград.
«Таким людям, які мають бажання і можливість утримувати тварин до пристройства, або довічно, дільниця завжди радісно відкриває свої двері», - наголосив директор КП «Затишне місто».
Нагадаємо, притулок у Павлограді розпочав роботу з початку цього року. Кожна шоста собака з притулку знаходить нового господаря.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
10:57, 17 червня
12:18, 19 червня
1
10:57, 17 червня
15:15, 22 червня
3