• Главная
  • Понад 7 тис. мешканців Павлоградського району обрали собі сімейного лікаря
15:11, 27 июня 2018 г.

Понад 7 тис. мешканців Павлоградського району обрали собі сімейного лікаря

За час Національної приписної кампанії до лікарів тисячі мешканців району вже визначились, кому хочуть довірити своє здоров’я. А ті, хто ще не встиг, можуть це зробити у будь-який момент. Про це повідомили у КЗ «Павлоградський РЦПМСД».

Національна приписна кампанія до лікарів стартувала ще у квітні цього року.

За цей час понад 7 тисяч мешканців Павлоградського району встигли обрати свого спеціаліста – терапевта, педіатра чи сімейного лікаря.

У КЗ «Павлоградський РЦПМСД» зазначають, що підписати декларацію можна у будь-який момент, проте зробити це необхідно лише з одним лікарем.

«Він має стати вашою довіреною особою у більшості питань щодо здоров’я. При укладанні декларації з новим лікарем попередня декларація анулюється автоматично.

Якщо вирішили змінити лікаря – немає потреби окремо розривати з ним декларацію. Достатньо підписати декларацію з новим лікарем. Попередня декларація анулюється автоматично», - наголошують медики.

Кожен може обрати будь-якого лікаря незалежно від прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам у підписанні декларації – він вже має оптимальну кількість пацієнтів (для терапевта – 2000, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900).

Нагадаємо, що у Павлограді своїм правом обрати сімейного лікаря вже скористались понад 11 тисяч городян.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...