• Главная
  • Цьогоріч у пришкільних таборах Дніпропетровщини працюватимуть 750 мовних груп
19:23, 26 июня 2018 г.

Цьогоріч у пришкільних таборах Дніпропетровщини працюватимуть 750 мовних груп

Цього літа у пришкільних таборах Дніпропетровської області працюватимуть 750 мовних груп. У них школярі поглиблюватимуть знання з англійської, французької, німецької та польської мов. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Цього літа на базі освітніх закладів області діятимуть 750 мовних груп. У них вивчатимуть англійську, французьку, німецьку та польську 15 тисяч учнів Дніпропетровщини», - розказали в департаменті.

Мовні групи – у пришкільних таборах Дніпра, Нікополя, Павлограда, Зеленодольської та Великомихайлівської об’єднаних громад. Заняття тут проходять в ігровій формі: малювання, змагання, спортивні ігри та перегляд кінофільмів.

Вивчати іноземну граючи можна й у літніх мовних таборах. Вони відкрилися при 29 школах області, які здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі «GoCamps». Переможцями стали навчальні заклади Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда, Першотравенська, Васильківського, Новомосковського та Петропавлівського районів, а також Слобожанської й Томаківської об’єднаних громад.

Перш ніж стати до викладання, вчителі пройшли навчальний курс й отримали методичні матеріали.

Задля кращого викладання допомогу надаватимуть іноземні волонтери – носії мови.

Цьогоріч на Дніпропетровщині працюють майже 800 пришкільних таборів. Під час літніх канікул там відпочинуть майже 80 тисяч школярів області.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...