• Главная
  • Одна з павлоградських шкіл стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «GoCamps»
16:25, 26 июня 2018 г.

Одна з павлоградських шкіл стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «GoCamps»

Вчителі навчального закладу пройшли спеціальний курс й отримали методичні матеріали. Задля кращого викладання допомогу їм надаватимуть іноземні волонтери – носії мови. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Цього літа на базі освітніх закладів області діятимуть 750 мовних груп. У них вивчатимуть англійську, французьку, німецьку та польську 15 тисяч учнів Дніпропетровщини», - розказали в департаменті.

Мовні групи працюють у пришкільних таборах Дніпра, Нікополя, Павлограда, Зеленодольської та Великомихайлівської об’єднаних громад. Заняття тут проходять в ігровій формі: малювання, змагання, спортивні ігри та перегляд кінофільмів.

Вивчати іноземну граючи можна й у літніх мовних таборах. Вони відкрилися при 29 школах області, які здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі «GoCamps».

Переможцями стали навчальні заклади Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда, Першотравенська, Васильківського, Новомосковського та Петропавлівського районів, а також Слобожанської й Томаківської об’єднаних громад.

Зокрема, у Павлограді перемогу отримала школа №7.

Перш ніж стати до викладання, її вчителі пройшли навчальний курс й отримали методичні матеріали. Задля кращого викладання допомогу надаватимуть іноземні волонтери – носії мови.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...