У Вовчій вміст хлоридів майже вдвічі перевищує норму

Однак по санітарно-мікробіологічним дослідженням річкова вода повністю відповідає вимогам. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

"Павлоградський відділ лабораторних досліджень щотижня проводить перевірку річкової води в зоні купання на міському пляжі в парку ім. 1 Травня.

Останні результати дослідження поверхневої води річки Вовча свідчать, що по вмісту хлоридів показники перевищують санітарні норми – 575мг/дм³ при нормі 350мг/дм³, однак по санітарно-мікробіологічним дослідженням річкова вода відповідає вимогам", - йдеться у повідомленні.

Крім того, висока температура у літній період щороку спричиняє масове «цвітіння води» і, як наслідок, зростання показників, що характеризують органічне забруднення.

Але все ж таки найбільше водойми страждають від забруднення промисловими та комунальними стоками. У зв'язку із цим 21 червня було проведене комісійне обстеження берегової частини річки з метою виявлення несанкціонованого скиду стоків у Вовчу та здійснений забір проб річкової води для санітарно-гігієнічних та мікробіологічних досліджень.

Наразі відібрані проби ще перевіряються.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии