• Главная
  • Мешканців Павлограда запрошують взяти участь в новому проекті
09:46, 19 июня 2018 г.

Мешканців Павлограда запрошують взяти участь в новому проекті

Місто продовжує реалізацію ініціативи «Павлоград – один для всіх!», в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтоване прийняття рішень на місцевому рівні в Україні». Впроваджується він Асоціацією міст України, Норвезькою Асоціацією місцевих і регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Про це повідомили у відділі з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики.

«Метою проекту є створення сприятливого, інформаційно-забезпеченого простору, шляхом проведення навчально — просвітницької діяльності, що дасть можливість пожвавити діалог між людьми, не дасть вимушеним переселенцям, учасникам АТО та іншим постраждалим від конфліктів групам населення, залишитися один на один з особистими складними обставинами, посприяє успішній адаптації і інтеграції в громаду Павлограда», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, громадські організації, які беруть участь в реалізації проекту, в травні вже провели 13 заходів з різних напрямків, залучивши при цьому сотні осіб.

Дані зустрічі надали можливість переселенцям та мешканцям нашого міста отримати нові знання і можливості, отримати відповіді на хвилюючі їх питання та знайти нових друзів.

З графіком проведення подібних заходів на червень можна ознайомитись на офіційному сайті міста.

До участі в реалізації даного проекту запрошуються усі бажаючі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...