• Главная
  • В Першотравенську проживає більше 1000 дітей з психофізичними порушеннями
17:13, 16 июня 2018 г.

В Першотравенську проживає більше 1000 дітей з психофізичними порушеннями

В Першотравенську проживає більше 1000 дітей з психофізичними порушеннями

Для них на базі шкіл №1 і 5 планують створити ресурсні кімнати. На це держава виділила 1,9 млн грн. Про це повідомила начальник міського відділу освіти Ольга Горіна.

«Сьогодні освіта дітей з особливими потребами має державний масштаб. У нашому місті створені усі необхідні умови для отримання такими дітьми якісної освіти», - зазначила жінка.

Наразі в Першотравенську 17 дітей з особливими потребами навчаються закладах загальної середньої освіти і 5 - за індивідуальною формою навчання. З малечею працюють 7 вчителів початкових класів, 5 практичних психологів та 6 корекційних педагогів.

За результатами обстеження міською та обласною психолого-медико-педагогічною консультацією, протягом 2017-2018 років в Першотравенську виявили 54 дитини, які потребують корекційної допомоги.

«З них 7 дітей будуть зараховані в 1 класи з інклюзивною формою навчання. Інші діти продовжать навчання в дошкільних освітніх закладах в корекційних групах», - наголосила Ольга Горіна.

За даними медичних установ, усього в місті налічується 1008 дітей з психофізичними порушеннями. Їм потрібна допомога корекційних педагогів, психологів, лікарів.

Така допомога буде надаватися в інклюзивно-ресурсному центрі, що створюється в місті з метою надання всебічної допомоги дітям з особливими потребами.

До того ж в Першотравенську планується створення ресурсних кімнат у школах № 1 та 5, на що держава виділила 1,9 млн грн.

Крім того, на підтримку дітей з особливими освітніми потребами з державного бюджету відилено субвенцію на суму 459 тис. грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...