Як павлоградцям з інвалідністю отримати технічні засоби реабілітації

Кабмін запровадив новий механізм забезпечення технічними засобами реабілітації. Про це повідомили в управлінні соціального захисту населення Павлоградської міської ради.

14 березня поточного року були внесені зміни до Постанови КМУ від 5 квітня 2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, перелік таких засобів».

У зв’язку із цим управління соцзахисту населення інформує осіб з інвалідністю та інших громадян міста про новий механізм забезпечення засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами.

Для того, щоб отримати технічні засоби реабілітації (ТЗР), особі з інвалідністю необхідно буде звернутись до органу соцзахисту населення та стати на облік.

Отримавши оригінал направлення, вже можна буде підписати договір на забезпечення ТЗР. Угода укладається з органом соцзахисту та підприємством, який є змога самостійно обрати.

Строк очікування на засоби реабілітації після заключення договору складає до 40 днів.

Більш детальна інформація та списки підприємств – виробників технічних засобів реабілітації та протезно-ортопедичних виробів розміщена на офіційному сайті Мінсоцполітики в підрозділі «Інвалідність».

Як павлоградцям з інвалідністю отримати технічні засоби реабілітації, фото-1 Як павлоградцям з інвалідністю отримати технічні засоби реабілітації, фото-2 Як павлоградцям з інвалідністю отримати технічні засоби реабілітації, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии