• Главная
  • Путівки на оздоровлення отримають ще 45 юних павлоградців
11:39, 12 июня 2018 г.

Путівки на оздоровлення отримають ще 45 юних павлоградців

Відділ освіти Павлоградської міської ради замовив послуги дитячих таборів та оздоровлення дітей по путівкам на узбережжі Азовського моря.

У технічній документації зазначається, що оздоровчий заклад має розташовуватись в екологічно чистій зоні. Діти мають проживати в капітально зведеній дво- або трьохповерховій споруді з блочним або по кімнатним розміщенням (не більш 5 осіб в кімнаті).

Харчування має бути повноцінне збалансоване харчування не менше 5 разів на добу відповідно до меню, в стаціонарному приміщенні їдальні згідно вимог діючого законодавства України.

Кількість дітей, яких передбачається оздоровити – 45 осіб, віком від 7 до 17 років. Термін оздоровлення групи – 21 день.

Переможцем тендеру стало ПП «Курорти Приазов’я», яке оцінило дані послуги у 358 155 грн. Це означає, що вартість однієї путівки для однієї дитини коштує приблизно 8000 грн.

Нагадаємо, що нещодавно КЗО «Павлоградський навчально-реабілітацийний центр» в системі «Прозорро» оголосив тендер на закупівлю путівок для оздоровлення 12 дітей пільгової категорії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...