Громадські організації Павлоградщини запрошують на ярмарку

Громадська рада при ДніпроОДА запрошує громадські організації з усієї області взяти участь в ярмарку громадських організацій, який відбудеться 28 червня у Дніпрі.

«Громадські організації в останні роки стали потужнім механізмом розвитку громадянського суспільства і важливим елементом для реалізації проєвропейських змін.

Разом з тим, долаючи певні перешкоди, організації не завжди знають про партнерів у регіоні і часто діють самотужки, не використовуючи досвід та експертну підтримку інших», - йдеться у повідомленні.

У зв'язку із цим громадська рада при ДніпроОДА планує провести ярмарку громадських організацій.

Метою заходу є надання можливості активним громадським організаціям Дніпропетровщини розповісти про свою діяльність, а також сприяння встановленню партнерських відносин між громадою, бізнесом та владою регіону та створити простір для обміну досвідом.

Для участі в ярмарку громадських організацій потрібно зареєструватися за лінком. Після того - надіслати на вказану електронну адресу презентацію про організацію (5-7 слайдів) у форматі Power Point, де перший слайд – назва організації, а останній – контакти організації.

Ярмарка відбудеться 28 червня о 16:00 у Дніпрі. Про точне місце проведення буде повідомлене пізніше.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии