
12:30, 3 червня 2018 р.
В Першотравенську зайнялось несанкціоноване звалище побутових відходів

Горіло сміття на площі 4000 метрів квадратних. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
2 червня о 19:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території несанкціонованого звалища побутових відходів, що знаходиться на південній околиці міста Першотравенськ.
За вказаною адресою одразу ж направили чергові відділення рятувальників. Прибувши на місце, вони встановили, що на відкритій території горить сміття. Загальна площа пожежі - 4000 м кв.
Пожежу вдалось локалізувати о 20:30 та через кілька хвилин ліквідувати. До гасіння займання було залучені 8 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Наразі причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Небезпека чадного газу: про що необхідно пам'ятати під час користування газовими приладами
Новини компаній
11:00
5 лютого
Дніпропетровська філія "Газмережі" нагадує клієнтам про передачу показань газового лічильника з 1 по 5 лютого
Новини компаній
13:00
2 лютого
ТОП новини
Оголошення
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
02:20, 26 січня
15