• Главная
  • Павлоград опустився в рейтингу прозорості українських міст
10:51, 30 мая 2018 г.

Павлоград опустився в рейтингу прозорості українських міст

Минулого року столиця Західного Донбасу посідала 85 місце в рейтингу, зараз - 89. Про це стало відомо з аналізу прозорості та відкритості міст, оприлюдненого Transparency International Україна спільно з Інститутом Політичної Освіти.

Рейтинг прозорості міст – це дослідження, що оцінює кількість проактивно наданої інформації громадянам, якість превентивних заходів з боротьби з корупцією та відкритість влади по відношенню до громадян.

Цього року в рейтингу бере участь 102 міста України. Окрім місця, вони також отримали рекомендації в 13 основних сферах відповідальності місцевої влади.

Зазначається, що міста, які не впроваджують дані рекомендації, відповідно опустились вниз в загальному рейтингу.

Судячи з результату, Павлоград не повністю виконав надані рекомендації. Наразі місто знаходиться на 89 сходинці з балом 19,6.

На перших місцях у рейтингу – Маріуполь, Покров і Львів. Також хороші показники у Дрогобича, Кропивницького, Житомира та Івано-Франківська. А зовсім сумно натомість – у Дунаївцях, Мирнограді та Новомосковську.

Зауважимо, що це ще не остаточні результати. Вони будуть представлені восени цього року, коли міста будуть повторно проінспектовані на рахунок прозорості та відкритості, а наразі у міст є шанс скористатися рекомендаціями та покращити свої позиції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...