• Главная
  • Павлоградці стали частіше травмуватись на виробництві
10:43, 27 мая 2018 г.

Павлоградці стали частіше травмуватись на виробництві

Основними причинами травм є невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення технологічного процесу, порушення виробничої дисципліни. Про це повідомила начальник відділу з економічних питань Тетяна Штонда.

Жінка зазначила, що протягом минулого року було проведено обстеження 62 підприємств, установ та організацій. Метою перевірок є забезпечення додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Під час таких заходів з керівниками та особами, відповідальними за охорону праці, проводилась консультативна робота для поліпшення стану охорони праці.

В березні – квітні поточного року в місті провели ХІ щорічний огляд – конкурс стану охорони праці на підприємствах міста, до якого було залучено 60 учасників.

«Аналіз стану травматизму виробничого характеру по Павлограду за 2017 рік свідчить про збільшення кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань», - зазначила Тетяна Штонда.

За її словами, основними причинами виробничого травматизму залишаються невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення технологічного процесу, порушення виробничої дисципліни.

До речі, протягом минулого року у Дніпропетровській області зафіксовано 719 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом (у 2016 році їх було 695).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...