• Главная
  • В Першотравенську на 7 грн подорожчає вода
18:28, 26 мая 2018 г.

В Першотравенську на 7 грн подорожчає вода

Нові тарифи вже діятимуть з 1 червня, повідомила директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко.

Ще з квітня місяця в Першотравенську активно обговорюють питання підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

А причиною усьому тому є підвищення з 21 березня поточного року водоводом «Дніпро-Західний-Донбас» вартості води для міста.

"Таким чином підприємство вже сплачує за воду підвищену ціну. Цей фактор, а також прийняття в комунальну власність майданчика № 10, збільшення мінімальної заробітної плати, підвищення цін на матеріали та інше змушують МЖКП збільшити тариф на воду та водовідведення", - зазначила Ірина Кривенко.

Тому вже з 1 червня тариф на воду для першотравенців становитиме 23,35 грн за 1 куб. м, на водовідведення – 8,72 грн, разом – 32,07 грн за 1 куб. м. До речі, це на 7,09 грн більше за діючий тариф.

Для бюджетних установ міста новий сукупний тариф складатиме 39,33 грн за 1 куб. м, для інших споживачів - 43,19 грн за 1 куб. м.

"Варто зазначити, що, не дивлячись на найбільше віддалення Першотравенська, тариф у нас не найвищий серед міст Західного Донбасу", - наголосила директор МЖКП.

Нагадаємо, що наразі у Павлограді тариф на воду для населення становить 32,04 грн за 1 куб. м. А що стосується Тернівки, їхній новий тариф знаходиться на погодженні в Антимонопольному комітеті. Розрахований він на рівні 33,56 грн за 1 куб. м.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...