• Главная
  • Павлоградцям, які бажають кинути палити, пропонують консультативну допомогу
12:35, 26 мая 2018 г.

Павлоградцям, які бажають кинути палити, пропонують консультативну допомогу

Фахівці наркологічного відділення № 3 КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер» запрошують до себе на консультацію городян, які бажають кинути палити та мають для цього чітку мотивацію. Про це повідомив лікар-нарколог Роман Пасіцельський.

«Куріння – одна з найнебезпечніших для здоров’я і водночас найпоширеніша шкідлива звичка. Вона згубно діє, в першу чергу, на головний мозок та є причиною хронічного бронхіту, емфіземи легень, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, виразкової хвороби, облітеруючого ендартеріїту та інших захворювань. Та найтяжче та небезпечне із всіх захворювань зумовлених курінням є рак легень та інших органів», - зазначив лікар-нарколог.

Він попередив, що пасивне куріння небезпечне так само, як і активне. Регулярне вдихання сигаретного диму викликає ті ж захворювання, що і у активних курців. Це ж стосується і електронних сигарет.

За даними ВООЗ, кожен п’ятий український підліток користується електронними сигаретами. І, як зауважив Роман Пасіцельський, всі ці діти - потенційні курці сигарет. Попит на електронні сигарети (вейпи) за останні 2-3 роки в Україні збільшився на 30%.

Для того, щоб допомогти молоді зрозуміти важливість правильного вибору між сумнівним задоволенням викурити цигарку та безпекою свого здоров’я, фахівці постійно проводять активну роз’яснювальну роботу з учнями старших класів шкіл, студентами професійного ліцею, технікуму та їх батьками.

Лікар-нарколог запрошує мешканців міста, які бажають кинути палити та мають для цього чітку мотивацію, на консультативну допомогу до фахівців наркологічного відділення № 3 КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер» на вул. Дніпровська, 241.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...