• Главная
  • У павлоградських гуртожитках модернізують електромережі
14:44, 25 мая 2018 г.

У павлоградських гуртожитках модернізують електромережі

У павлоградських гуртожитках модернізують електромережі

На сьогодні в Павлограді налічується 6 сімейних гуртожитків, в яких стоять загальнобудинкові лічильники електроенергії. У кожному гуртожитку вартість використаної електроенергії ділиться на кількість проживаючих в ньому людей. Мешканці кожної кімнати повинні сплатити належну їм частину вартості електроенергії. Повинні, але далеко не всі це роблять.

Тому загальні борги мешканців гуртожитків за електроенергію в гуртожитках складають від 77 тис. Грн до понад 400 тис. Грн. Саме про це йшлося на останньому засіданні міськвиконкому. Це питання було поставлене на розгляд членів виконкому тому, що напередодні мешканцям гуртожитку по вулиці Заводській 28 на селищі ім. 18 вересня через велику заборгованість (345 тис. грн) відключили світло. Тож 23 травня вони вийшли на мітинг. За їхніми словами, вони перестали сплачувати за електрику тому, що не згодні із тими нарахуваннями за спожиту електроенергію, які їм виставляють. До речі, у цьому гуртожитку ще 5 років тому обрізали газопостачання.

Міська влада нарешті знайшла вирішення цієї проблеми.

«Сьогодні вже розроблені і впроваджені в життя проекти з модернізації електромереж гуртожитків по вулиці Новій 2 і Нової 4. Тут крім заміни електромереж, в кожній квартирі встановлено індивідуальний лічильник електроенергії. З мешканцями з великими боргами за електроенергію укладені договори на реструктуризацію та погашення їх протягом 5 років. А у кого борги не великі - на 2-3 роки», - сказав директор КП «Павлограджитлосервіс» Євген Бондарь.

За його словами, жителі цих гуртожитків вже почали погашати борги і регулярно платити за використані кВт за індивідуальними лічильниками. А тих, хто і нині вирішив «на дурняк» користуватися електроприладами – зовсім відключають від електроенергії.

Незабаром будуть закінчені ремонтно-профілактичні роботи по електромережі та встановлено індивідуальні лічильники в гуртожитку по вул. Заводська 28. Зараз КП «Павлограджитлосервіс» розробляє відповідний проект.

Водночас міський голова Павлограда Анатолій Вершина доручив відділу обліку житлової площі провести повне обстеження гуртожитку на предмет того, хто і на якій підставі там проживає, бо до нього надійшла інформація про те, що кілька кімнат в гуртожитку здаються в оренду.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...