• Главная
  • Громада Тернівки виступила проти перейменування області на Січеславську
16:11, 14 мая 2018 г.

Громада Тернівки виступила проти перейменування області на Січеславську

Громада Тернівки виступила проти перейменування області на Січеславську

Мешканці міста висловили свою думку щодо перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомили у прес-службі Тернівського міськвиконкому.

11 травня в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питання перейменування Дніпропетровської області.

На засідання круглого столу були запрошені начальники відділів та служб міста, члени громадських організацій, члени громадської ради, а також жителі міста.

Зазначається, що засідання круглого столу проводилось у зв’язку зі значним суспільним резонансом навколо теми перейменування Дніпропетровщини.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви області. Кожен зміг висловити власну думку щодо тої чи іншої назви.

У результаті обговорень громадськість запропонувала назву «Дніпровська область». Аргументували це тим, що назва регіону повинна відповідати назві обласного центру, як це є в більшості інших областей України.

Нагадаємо, що 19 квітня у Павлограді під час громадських обговорень перейменування Дніпропетровської області на Січеславську мешканці міста абсолютною більшістю підтримали дану ініціативу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Терновка #область #общественность
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...