• Главная
  • Більше 11 тис. павлоградців вже обрали сімейного лікаря
17:29, 4 мая 2018 г.

Більше 11 тис. павлоградців вже обрали сімейного лікаря

2 квітня поточного року стартувала Національна приписна кампанія до лікарів. За цей час тисячі павлоградців вже визначились, кому хочуть довірити своє здоров’я. Про це повідомив заступник начальника відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Іван Самохін.

За інформацією відділу охорони здоров’я 11064 мешканців міста вже скористалися правом обрати сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Вони уклали з ними декларацію про надання первинної медико-санітарної допомоги. Тим самим, вони повідомили державу, що гроші за їх обслуговування НСЗУ має направляти саме у той заклад, в якому працює обраний лікар.

Приписна кампанія триватиме до кінця 2018 року. Тобто павлоградці і досі можуть заповнити декларацію – заключити договір з будь-яким сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром однієї з 9-ти амбулаторій загальної практики сімейної медицини міста.

Водночас, варто пам’ятати, що лікарі можуть обслуговувати певну кількість пацієнтів: сімейний лікар – 1 800, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Але, якщо ви захочете підписати декларацію з тим лікарем, який вже набрав граничну кількість пацієнтів, вам доведеться обрати іншого.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#медики #реформа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...