• Главная
  • У Павлограді зміняться тарифи на ритуальні послуги
13:42, 3 мая 2018 г.

У Павлограді зміняться тарифи на ритуальні послуги

В місті планують збільшити тарифи на окремі види ритуальних послуг. Про це повідомили у відділі з економічних питань Павлоградської міської ради.

«Діючі тарифи були розраховані у 2016 році. Наразі вони потребують перегляду. Це пов’язано з підвищенням мінімальної заробітної плати, збільшення цін на матеріали, ПММ та з інших причин», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в лютому поточного року КП «Спеціалізована Агенція Ритуал» надало на розгляд виконавчому комітету відповідний пакет документів з розрахунками.

Після проведеного перерахунку тарифів на необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, керівництво підприємства за рахунок рентабельності зменшило попередньо-запропоновані тарифи на 6%.

Зокрема, копання могили розміром 1,6 м коштуватиме 770 грн (раніше – 623 грн), а 2 м -1100 грн (раніше – 890 грн).

За оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання павлоградцям доведеться заплатити 16,70 грн (раніше - 15,35 грн). Вартість оформлення свідоцтва про поховання залишиться без змін - 12,30 грн.

Що стосується поховання та підпоховання урни з прахом померлих у землю, ця ритуальна послуга обійдеться у 206 грн (раніше – 166 грн).

Наразі проект рішення про встановлення тарифів наданий на розгляд до територіального відділення Антимонопольного комітету.

Після отримання відповіді проект рішення буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тарифы #кладбища #похороны
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...