Підрядник розірвав з комунальниками договір на реконструкцію Дитячого парку в Павлограді

Тепер Управлінню комунального господарства та будівництва треба укласти угоду з іншою підрядною організацією на виконання будівельних робіт. Дана інформація була оприлюднена на сайті електронних закупівель «Прозорро».

29 січня був проведений аукціон, переможцем якого стало ТОВ «ПСУ-417 Л.П.Е.», запропонувавши найнижчу ціну – 3,8 млн грн. При тому, що оголошена вартість робіт складала 4,5 млн грн.

Проте пізніше під оголошенням була опублікована інформація про розірвання договору з підрядником через невиконання робіт, передбачених угодою:

«Договір на виконання роботи по об’єкту «Реконструкція Дитячого парку в м. Павлоград», був розірваний на підставі додаткової угоди №1 від 01.03.2018 року. Роботи та оплата в рамках договору не проводились. Договір був розірваний за ініціативи Підрядника - Товариства з обмеженою відповідальністю «ПСУ-417 Л.П.Е.»».

Тиждень тому був проведений новий тендер, переможцем якого стало тернівське ТОВ «Кепітал Будстрой». Фірма запропонувала виконати будівельні роботи за 3,9 млн грн.

Нагадаємо, що реконструкція Дитячого парку має бути завершена до кінця наступного року.

реконструкция парк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии