![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
15:22, 26 березня 2018 р.
У Павлограді пролунають сирени
Післязавтра, 28 березня, о 13: 55 у Павлограді проведуть перевірку централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах маової інформації.
Про це повідомляють в прес-службі міськвиконкому.
«Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому життю та здоров'ю нічого не загрожує. Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу "Увага всім" і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку», - наголосили в прес-службі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
17:04, 17 липня
17:33, 22 липня
18:06, Вчора
live comments feed...