![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Стало відомо, коли павлоградських юнаків відправлять на строкову військову службу
Цьогоріч у Павлограді планують двічі призивати юнаків на строкову військову службу - у квітні-травні та у жовтні-листопаді. Підготовку ж до призову проведуть у цьому місяці та серпні-вересні.
За відповідне рішення голосуватимуть члени міськвиконкому на наступному засіданні.
За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію на добровільній основі. ЗСУ регулярно проводять приписну компанію у військкоматах, рішення про те, коли в поточному році буде призов на строкову службу, залежить від указу президента. При цьому в зону військових дій строковиків не відправлятимуть.
Для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях України, термін служби складе до 18 місяців. Для українців з вищою освітою магістра (спеціаліста), – до 12 місяців.