У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні

Учора, 9 лютого, в МКДЦ «Мир» пройшов V міський фестиваль афганської, героїко-патріотичної пісні та поезії, присвячений 29 річниці виведення військ з Афганістану і захисникам України в зоні АТО «З Батьківщиною в серці ...».

Даний фестиваль проводиться в Павлограді вже в п’ятий рік поспіль і з кожним разом кількість учасників збільшується.

Фестиваль проводився, як завжди, за трьома номінаціями: «Афганська пісня», «Героїко-патріотична пісня» та «Пісні, народжені в АТО».

У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-1

Цьогоріч на головній сцені культурно-дозвільницього центру виступили представники міської організації воїнів-інтернаціоналістів, виконавці з Павлоградського району, школярі, а також сім'ї загиблих воїнів.

Під час заходу мер Анатолій Вершина і народний депутат України Артур Мартовицький відзначили багатьох присутніх подяками та символічними подарунками.

У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-2 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-3 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-4 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-5 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-6 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-7 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-8 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-9 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-10 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-11 У Павлограді пройшов фестиваль героїко-патріотичної пісні, фото-12
фестиваль концерт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии