• Главная
  • В Павлограді пішов з життя депутат міської ради Валерій Чалий
18:15, 17 января 2018 г.

В Павлограді пішов з життя депутат міської ради Валерій Чалий

Сьогодні, 17 січня, на 59-му році пішов з життя Валерій Григорович Чалий, депутат Павлоградської міської ради, повідомляють в прес-службі останньої.

Валерій Григорович народився у 1959 році, закінчив Дніпропетровський інженерно - будівельний інститут, кандидат технічних наук. Трудову діяльність розпочав у 1976 році у будівельному управлінні тресту « Павлограджитлобуд», де пройшов шлях від робочого до керівника будівельного управління. У 1997 році був обраний Головою правління закритого акціонерного товариства « Павлоградбуд».

Валерій Григорович безпосередньо брав участь у будівництві та реконструкції десятків промислових об’єктів, в тому числі - Павлоградський механічний завод, Павлоградський хімічний завод, ПЗТО, наземні споруди шахт Західного Донбасу, об’єкти соціальної сфери, комунальні об’єкти та благоустрій міста.

В. Чалий був високопрофесійним фахівцем та талановитим керівником, постійно впроваджував у будівельне виробництво нові та сучасні форми і методи організації праці.

Він заслужено користувався авторитетом і повагою, був нагороджений багатьма професійними нагородами, нагрудними Знаками «Почесний працівник будівництва та архітектури», «За заслуги перед містом».

Валерій Григорович завжди був патріотом нашого міста, людиною з активною громадянською позицією. З 1990 року протягом семи скликань від обирався депутатом Павлоградської міської ради, був членом Павлоградського міськвиконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#смерть #депутат
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...